Call center Twoim partnerem w biznesie

Call center Twoim partnerem w biznesie

 

Info Call Polska to nietypowe call center z elementami pracy biurowej i logistycznej a jednocześnie bezkonkurencyjny partner w biznesie.

Zostań partnerem Info Call Polska i rozpocznij przygodę z najszybciej rozwijającą się firmą outsourcingową w Polsce! Telemarketing? Leadowanie? Obsługa klienta a może sprzedaż? Takie rzeczy tylko z Toruń Info Call Polska! Dołącz do zgranego zespołu ciekawych osobowości i zgłębiaj tajniki sprzedaży w Info Call Polska!

Info Call Polska – bezkonkurencyjny partner biznesowy w mieście Toruń. To  najszybciej rozwijająca się firma outsourcingowa w Polsce, która dostarcza rozwiązań w obszarach takich jak telemarketing, leadowanie, obsługa klienta czy skuteczna strategia sprzedażowa. Przekonaj się, że profesjonalne doradztwo sprzedażowe oraz aktywne i efektywne pozyskiwanie klientów zagwarantuje zwiększenie obrotów w Twojej firmie.

Nie szukaj już wsparcia i zacznij działać jako partner biznesowy Info Call Polska. Info Call Polska – nietypowe call center, w którym obsługa klienta, praca biurowa, oraz logistyka gwarantują nieustanny rozwój kompetencji pracownika w wielu obszarach, a różnorodność prowadzonych projektów sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. Panuje tu przyjazna atmosfera i bezpieczeństwo zatrudnienia, co stwarza jak najbardziej komfortowe warunki pracy i stabilne zatrudnienie. Ze względu na świadomość indywidualnych potrzeb pracowników, praca zdalna czy elastyczne godziny są jak najbardziej akceptowane. Dołącz do Info Call Polska, jeśli ważny jest dla Ciebie zgrany zespół, od którego z pewnością wiele się nauczysz i przekonaj się, że praca z nami to czysta przyjemność.  

Czy polubiłeś nas już na FB ?